+420 604302534

Rádi vás uslyšíme.

rascalsagency@seznam.cz

Téměř ihned odpovíme.

Po - Ne: 10:00 - 22:00

Jsme vám k dispozici.

DARA ROLINS : koncert : kontakt.

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI NAPROSTOU SPOKOJENOST

RASCALS AGENCY

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA – OSTRAVA

VY SE BAVÍTE MY PRACUJEME

DARA ROLINS

Připravte se na neuvěřitelný hudební zážitek, ve kterém se spojí výjimečný hlas Dary Rolins s tanečními vystoupeními. Vítejte na koncertě, kde hudba a tanec vytvářejí nezapomenutelnou symbiózu, přinášející divákům jedinečnou podívanou plnou vášně a energie.

Show Dary Rolins je nejen koncertním vystoupením, ale celkovým hudebně-tanečním zážitkem, který spojuje prvky popu, R&B a taneční hudby. Dara Rolins, ikona české hudební scény, přinese na pódium nejen svůj ohromující hlas, ale také charismatický scénický projev.

S Darou Rolins na pódiu nejsou tanečnice jen doprovod, jsou neodmyslitelnou součástí celé show. Každý tanec je precizně choreografován tak, aby podtrhl atmosféru každé písně. Energie, kterou tanečnice přinášejí, je nakažlivá a přenáší se do celého publika.

ÚŽASNÁ POPOVÁ SHOW

DARA ROLINS

Koncert Dary Rolins není jen o poslechu hudby, ale o ponoření se do světa, kde se hudba stává pohyblivým uměním. Symbióza hudby a tance vytváří podívanou, která diváky přivádí k vášni a radosti.

Oblíbené hity Dary Rolins přináší silné vokály, které rezonují v srdcích posluchačů. Hit za hitem, každý s vlastním unikátním aranžmá, přidává kvalitu a originalitu celému koncertnímu zážitku.

Dara Rolins je hvězdou šoubyznysu, úspěšná popová zpěvačka a žena, která má svůj styl a svojí hudbou, ale i svými slovy a svým životním stylem každý den inspiruje velké množství svých fanoušku.

S Darou Rolins zažijete:

Perfektní popový koncert se známými hity. 

Taneční show Dary a jejich tanečních partnerek.

Potřebujete zabezpečit pódium, ozvučení a osvětlení ?

Máme vše potřebné ke zdárné realizaci koncertu. Dejte nám vaše požadavky a my už vše vyřešíme.

DARA ROLINS : koncert : kontakt.

JSME TADY PRO VÁS

Kontakt

Pokud budete chtít vyřešit váš požadavek, napište nám e-mail s dotazem, na který budeme reagovat téměř okamžitě.

Nebo, ještě lépe… zatelefonujte nám. Jsme stále k dispozici, určitě vás rádi uslyšíme a vy budete ihned znát odpovědi na vaše otázky.

Moc děkujeme a přejeme krásný den. RASCALS AGENCY.

DEJTE NÁM VĚDĚT

NAJDETE NÁS I ZDE

Pošlete nám zprávu.