+420 604302534

Rádi vás uslyšíme.

rascalsagency@seznam.cz

Téměř ihned odpovíme.

Po - Ne: 10:00 - 22:00

Jsme vám k dispozici.

REVIVAL KAPELA KONTAKT OSTRAVA.

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI NAPROSTOU SPOKOJENOST

RASCALS AGENCY

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA – OSTRAVA

VY SE BAVÍTE MY PRACUJEME

REVIVAL KAPELA : KONTAKT : Ostrava.

KLIKNĚTE NA NÁZEV KAPELY A IHNED JI BUDETE MÍT K DISPOZICI

PORADÍME, DOPORUČÍME, ALE VÝBĚR JE POUZE VE VAŠICH RUKOU

100%

DOPORUČÍME - ZABEZPEČÍME - ZREALIZUJEME

REVIVAL KAPELY

JSME TU OD TOHO, ABYCHOM VÁM POMOHLI.

PARÁDNÍ PAŘBA A NESTÁRNOUCÍ HITY

TEAM

Nabízíme skvělý, profesionální, revival koncert s největšími hity slovenské skupiny Team, a zároveň i opravdovou hudební show. Roztančíme vás na vlně těch největších hitů skupiny Team:

„Reklama na ticho“, „Lietam v tom tiež“, „Držím ti miesto“, „Severanka“, „Slovník cudzích slov“, „Mám na teba chuť“, „Prievan v peňaženke“, „Nemám čo stratiť“ a mnoho dalších známých skladeb.

ŠVÉDSKÁ KLASIKA A ZNÁMÉ HITOVKY

ROXETTE

Jeden z nejlepších evropských revivalů skupiny Roxette, na jejichž fantastickém koncertě uslyšíte ty nejznámější skladby skupiny Roxette a uvidíte opravdovou, naprosto skvělou, SHOW…. a zavzpomínáte na úžasnou Marii Fredriksson.

„Dangerous“, „How Do You Do“, „It Must Have Been Love“, „Joyride“, „Listen To Your Heart“, „Sleeping In My Car“, „The Look“…. to je jen malý výčet toho, co vám můžeme nabídnout.

VELKÁ DÁVKA NOSTALGIE

ABBA

Dokonalá revival show této švédské legendární skupiny, při které je celý koncert realizovaný na profesionální, špičkové úrovni, založený na výborném zpěvu a dobových kostýmech.

Skladby, které přinutí, s nostalgií a s chutí, zavzpomínat si na obrovské hity jako byly: „Dancing Queen“, „So Long“, „S.O.S.“, „Super Trouper“, „Gimme, Gimme, Gimme“, „Honey, Honey“, „I Do, I Do, I Do“, „Mamma Mia“, „Ring, Ring“….

VZPOMÍNKY NA KRÁLE HITŮ

ROY ORBISON

Dokonalý zpěv a dokonalá podoba se světoznámým skladatelem, kytaristou, zpěvákem a autorem hitových písní, který patřil k průkopníkům rock´n´rollu a ke konci kariéry pak v jeho repertoáru převažovaly písně ve stylu melodického rocku a popu.

Uslyšíte, mimo jiné, nejznámější písně Roye Orbisona jako jsou: „Lana“, „Crying“, „Don´t Be Cruel“, „Only You“ a samozřejmě nebude chybět světový megahit s názvem „Pretty Woman“.

TA SPRÁVNÁ ROCKOVÁ PAŘBA

KABÁT

Skvěle zahraná hudební show s kapelou, jejíž repertoár se skládá z největších hitů skupiny Kabát a strhující revival show, která dělá skupině Kabát jen tu nejlepší reklamu.

Jsou pro vás připravené známé rockovky, které vás určitě dostanou do té správné nálady: „V pekle sudy válej“, „Malá dáma“, „Burlaci“, „Pohoda“, „Žízeň“, „Láďa“, „Stará Lou“ a mnoho, a mnoho dalších skladeb.

ROCKOVÁ SHOW SE ZNÁMÝMI PECKAMI

KATAPULT

Ostřílení, profesionální, muzikanti a jejich dokonalý revival starých dobrých „fláků“ kapely Katapult. Připomeneme si skladby této kapely od jejich začátků až po současnost.

Tento revival band do toho jde úžasně „po hlavě“ a v jejich podání uslyšíte známé skladby jako jsou:
„Někdy příště“, „Až“, „Vojín XY“, „Půlnoční závodní dráha“, „Já nesnídám sám“ a další.

LATINO KONCERT PLNÝ ZNÁMÝCH HITŮ

JENNIFER LOPEZ

Výborný zpěv a chytlavé melodie z repertoáru americké herečky, tanečnice a zpěvačky, populární JLo, vám navodí diskotékovou atmosféru a připomenou slavné latino hity této zpěvačky.

JLO a její hity, které se hodně vysoko umístily ve světových hitparádách:
„I´m real“, „Alive“, „I could fall in love“, „Let´s get loud“, „On the floor“, „Get right“ a další, a další.

VZPOMÍNKA NA OSTRAVSKOU DIVU

VĚRA ŠPINAROVÁ

Nejznámější, do posledního detailu zpracované, písně nezapomenutelné ikony české hudební scény – Věry Špinarové, na které můžeme s notnou dávkou nostalgie zavzpomínat.

Uslyšíte největší hity „paní zpěvačky“: „Raketou na Mars“, „Meteor lásky“, „Já tě závidím“, „Jednoho dne se vrátíš“, „Bílá Jawa 250“,
„Slunečné pobřeží“, „Valentino“ a další, a další….

ODKAZ ROCKOVÉHO BOHÉMA

JIŘÍ SCHELINGER

Jiří Schelinger je opravdovou hudební legendou a zaslouží si tedy trvalé připomínání odkazu, který zanechal české hard rockové scéně svými melodickými a nezapomenutelnými písněmi.

Písně jako jsou „Šípková Růženka“, “Jahody mražený“, „Nám se líbí“, „Prý jsem blázen jen“, „René, já a Rudolf“, „Což takhle dát si špenát“, „Holubí dům“, a mnoho dalších, jsou opravdu legendární.

TA PRAVÁ KRÁLOVSKÁ SHOW

QUEEN

Show, při které muzikanti dokonale zvládájí rukopis legendární kapely a dokáží během několika okamžiků diváky rozezpívat, vtáhnout je do atmosféry svého vystoupení a navodit příjemnou náladu skladbami britské skupiny Queen.

Uslyšíte např. legendární skladby jako jsou „I Want To Break Free“, „Bohemian Rhapsody“, „We Will Rock You“, „Radio Ga Ga“, „We Are The Champions“, „Somebody To Love“, „The Show Must Go On“ a další známé hity.

ROCK´N´ROLLOVÝ KRÁL SE VRACÍ

ELVIS PRESLEY

Ani na chviličku nezapochybujete o tom, že „král rock´n´rollu stále žije“ a objevil se mezi vámi !!  Kostýmy, choreografie i barva hlasu vám bezpečně připomenou tuto hudební ikonu.

Z období 60. a 70. let uslyšíte známé skladby: „Jailhouse Rock“, „Can´t Help Falling In Love“, „Burning Love“, „Don´t Be Cruel“, „In The Ghetto“, „Love Me Tender“, „Pieces Of My Life“ … a spoustu dalších hitů z období slavných „Las Vegas“ koncertů.

ROCKOVÝ NÁŘEZ PO AUSTRALSKY

AC/DC

Kostýmovaná pódiová show s perfektní hudební produkcí, nejznámější skladby kapely AC/DC a úžasný koncert vzdávající hold těmto australským rockovým velikánům.

Buďte připraveni na rockové peklo a pekelné skladby „Highway To Hell“, „Hells Bells“, „Back In Black“ „Moneytalks“, „High Voltage“, „Who Made Who“, „Are You Ready“, „Touch Too Much“…

REVIVAL SHOW FENOMENÁLNÍ KAPELY

KISS

Fenomenální kapela KISS získala svými koncerty světovou slávu a my vám chceme zpříjemnit vaši akci právě jejich nezapomenutelnými hity, včetně kompletní vizuální stránky koncertu.

„Chtěli jste to nejlepší. Dostali jste to. Nejžhavější kapelu na světě!“ Buďte připraveni na největší hity kapely KISS – „I Was Made for Lovin‘ You“, „I Love It Loud“, „Crazy Crazy Nights“, „Love Gun“ a další.

LEGENDA OPĚT NA SCÉNĚ

ROBBIE WILLIAMS

Kapela je složena ze zkušených, vynikajících muzikantů, kteří věrně hrají velkolepě aranžované skladby anglického skladatele a zpěváka popové hudby – Robbieho Williamse.

Na řadu přichází lehce zapamatovatelné hudební pecky jako jsou „Angels“, „She´s The One“, „Feel“, „Rock DJ“, „Supreme“, „Love My Life“, „Come Undone“ a spousta dalších úžasných skladeb.

HITY NEJUZNÁVANĚJŠÍ KAPELY SVĚTA

BEATLES

Revivalová kapela, díky níž se můžete vrátit o více než 40.let zpět a prožít znovu krásné časy Beatlemánie s dokonalým hudebním a vokálním provedením nesmrtelných hitů.

Originální dobové nástroje, kostýmy a hlavně skvělá nálada, kterou kapela vytváří při nesmrtelných hitech jako jsou „Let It Be“, „Hey Jude“, „Love Me Do“, „Twist And Shout“, „All You Need Is Love“, „Ob-La-Di, Ob-La-Da, „Get Back“, „Yesterday“….

REVIVAL KAPELA KONTAKT OSTRAVA.