+420 604302534

Rádi vás uslyšíme.

rascalsagency@seznam.cz

Téměř ihned odpovíme.

Po - Ne: 10:00 - 22:00

Jsme vám k dispozici.

HOUSLOVÁ SHOW KONTAKT OSTRAVA.

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI NAPROSTOU SPOKOJENOST

RASCALS AGENCY

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA – OSTRAVA

VY SE BAVÍTE MY PRACUJEME

DOPORUČÍME - ZABEZPEČÍME - ZREALIZUJEME

HOUSLOVÁ SHOW

JSME TU OD TOHO, ABYCHOM VÁM POMOHLI.

FANTASTIC VIOLIN TRIO

Profesionální dámské moderní elektrické smyčcové trio, které koncertovalo po celém světě, hraje slavné melodie z oblasti klasiky, rocku, popu i muzikálu, v úpravách pro elektrické smyčce. Na jejich koncertě máte možnost vidět velice dynamickou show spojenou s dravou moderací celého vystoupení a hodně známými skladbami (klasika, Metallica, Nirvana, Europe...)..

ENERGY VIOLIN SHOW

Úžasné smyčcové trio, které spojují všechny rozdílné živly: OHEŇ (temperament), ZEMĚ (sehranost), VODA (plynulost) a VZDUCH (lehkost). Neotřelé aranže pro tři smyčcové nástroje ve spojení s pohybovou show. Díky bohatým pódiovým zkušenostem lze připravit smyčcovou show podle vašich představ. Je možno si vybrat jednu z mnoha tváří nebo si vytvořit jejich kombinaci.

DEVIL VIOLINIST

Excelentní a naprosto skvělé vystoupení, ve kterém houslista dokáže nadchnout široké vrstvy posluchačů, a to nejen svým mistrovským houslovým umem, ale i osobitostí při vystoupení s rozmanitými hudebními styly. Na jeho vystoupení si můžete poslechnout jak skladby světových klasiků A.Vivaldiho či J.S.Bacha, tak i songy od Toma Jonese, Elvise Presleyho, AC/DC a další.

HOUSLOVÁ SHOW KONTAKT OSTRAVA.

HOUSLOVÁ SHOW KONTAKT OSTRAVA.

JSME TADY PRO VÁS

Kontakt

Pokud budete chtít vyřešit váš požadavek, napište nám e-mail s dotazem, na který budeme reagovat téměř okamžitě.

Nebo, ještě lépe… zatelefonujte nám. Jsme stále k dispozici, určitě vás rádi uslyšíme a vy budete ihned znát odpovědi na vaše otázky.

Moc děkujeme a přejeme krásný den. RASCALS AGENCY.

DEJTE NÁM VĚDĚT

NAJDETE NÁS I ZDE

Pošlete nám zprávu.