+420 604302534

Rádi vás uslyšíme.

rascalsagency@seznam.cz

Téměř ihned odpovíme.

Po - Ne: 10:00 - 23:00

Jsme vám k dispozici.

HOUSLOVÁ SHOW : koncert : KONTAKT.

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI NAPROSTOU SPOKOJENOST

RASCALS AGENCY

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA – OSTRAVA

VY SE BAVÍTE MY PRACUJEME

DOPORUČÍME - ZABEZPEČÍME - ZREALIZUJEME

HOUSLOVÁ SHOW

JSME TU OD TOHO, ABYCHOM VÁM POMOHLI.

ENERGY VIOLIN SHOW

Úžasné smyčcové trio, které spojují všechny rozdílné živly: OHEŇ (temperament), ZEMĚ (sehranost), VODA (plynulost) a VZDUCH (lehkost). Neotřelé aranže pro tři smyčcové nástroje ve spojení s pohybovou show.

DEVIL VIOLINIST

Excelentní a naprosto skvělé vystoupení, ve kterém houslista dokáže nadchnout široké vrstvy posluchačů, a to nejen svým mistrovským houslovým umem, ale i osobitostí při vystoupení s rozmanitými hudebními styly.

FANTASTIC VIOLIN TRIO

Profesionální dámské moderní elektrické smyčcové trio, které koncertovalo po celém světě, hraje slavné melodie z oblasti klasiky, rocku, popu i muzikálu, v úpravách pro elektrické smyčce.

BEAUTIFUL VIOLIN DUO

Úžasné propojení žánrů rocku, popu či world music. Za dobu své existence duo zaznamenalo významné úspěchy doma i v zahraničí (festivaly v Německu, Rakousku, Polsku, ale také v Jižní Africe či Spojených Státech).

ONE WOMAN VIOLIN SHOW

Houslistka s elektrickými houslemi a obsáhlým repertoárem, který vám v jejím originálním podání přiblíží hudbu klasickou, hudbu maďarskou, hudbu ruskou, hudbu popovou i hudbu rockovou.

X-VIOLIN TRIO

Klasické skladby s moderním zvukem, pop-rockových hitů posledních desetiletí. Moderní zvuk elektrických houslí spolu s energickým jevištním výkonem a moderním výrazem činí kapelu přitažlivou pro široké publikum.

HOUSLOVÁ SHOW : koncert : KONTAKT.

HOUSLOVÁ SHOW : koncert : KONTAKT.

JSME TADY PRO VÁS

Kontakt

Pokud budete chtít vyřešit váš požadavek, napište nám e-mail s dotazem, na který budeme reagovat téměř okamžitě.

Nebo, ještě lépe… zatelefonujte nám. Jsme stále k dispozici, určitě vás rádi uslyšíme a vy budete ihned znát odpovědi na vaše otázky.

Moc děkujeme a přejeme krásný den. RASCALS AGENCY.

DEJTE NÁM VĚDĚT

NAJDETE NÁS I ZDE

Pošlete nám zprávu.