+420 604302534 rascalsagency@seznam.cz

RASCALS AGENCY – agentura Ostrava – ADVENTNÍ KONCERT.

 

UMĚLECKÁ AGENTURA OSTRAVA

NESLIBUJEME NEMOŽNÉ….. NESLIBUJEME ZÁZRAKY…..

NABÍZÍME JEN SKVĚLOU ZÁBAVU, DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI, POHODU A BEZPROBLÉMOVOST.

VY SE BAVÍTE, MY PRACUJEME.

ADVENTNÍ KONCERT

Železná, bronzová, stříbrná a zlatá.
Čtyři adventní neděle zná snad každý….

TYTO DNY SI MŮŽETE ZPŘÍJEMNIT I ADVENTNÍMI KONCERTY, KTERÉ NABÍZÍME.

V případě venkovního adventu máme k dispozici i veškerou potřebnou techniku jako je PÓDIUM a jeho vánoční výzdoba, OSVĚTLENÍ, OZVUČENÍ, TEPLOMETY, AGREGÁTY, MOBILNÍ WC, a taky STÁNKAŘE S TÉMATICKÝM ZBOŽÍM a OBČERSTVENÍM.

MICHAELA NOSKOVÁ
&
LEONA GYöNGYöSI

Adventní koncert plný českých i zahraničních známých vánočních písní v úžasném podání dvou profesionálních pěveckých osobností.

PETR KOTVALD

„Vánoce hrajou Glórijá“ aneb „Od Ondřeje ke Třem králům“ – to jsou názvy Petrových adventních koncertů, ve kterých máte možnost slyšet jak jeho velké hity ve speciálním vánočním aranžmá, tak i repertoár složený ze známých vánočních písní.

TANJA & ANDREA

Známá rocková dračice se tentokrát, společně s vynikající hráčkou na saxofon a zároveň doprovodnou vokalistkou Andreou Frašovou, představuje ve svém romantickém adventním programu se spoustou známých adventních písní.

HOUSLOVÝ ADVENTNÍ KONCERT

Excelentní vystoupení, ve kterém houslista dokáže nadchnout široké vrstvy posluchačů, a to nejen svým mistrovským houslovým umem, ale i svým osobitým vystoupením.
Jeho adventní repertoár je nepřebernou studnicí známých písní, ať už z českých luhů a hájů, či písní zahraničních.

ADVENTNÍ KAPELA

Ty nejznámější adventní a vánoční písně v podání kapely, která se specializuje na hudební produkci předvánočního období.

Mimo jiné může slyšet např.: „NA NEBI SVÍTÍ“, „BLUE CHRISTMAS“, „ŠTĚDRÝ VEČER NASTAL“, „ROLNIČKY“, „VESELÉ VÁNOCE“, „TICHÁ NOC“, „MERRY CHRISTMAS“, „PURPURA“, „PŮLNOČNÍ“, „TŘI OŘÍŠKY“, „LAST CHRISTMAS“….

LEONA GYöNGYöSI
&
GOSPEL NIGHT

Uslyšíte ty nejkrásnější gospelové písně v podání Leony Gyongyosi a jejich hostů.
Leona Gyöngyösi je v České republice velice známou gospelovou zpěvačkou. Gospelu se věnuje již mnoho let a projekt Gospel Night se stal pojmem. Leona zpívá ty nejkrásnější světové gospelové písně ve vlastním aranžmá.

YVETTA BLANAROVIČOVÁ

Yvetta si připravila koncert s písněmi z českých a světových muzikálů, obohacený o repertoár s nejznámějšími adventními písněmi.

Profesionální koncert jen potvrzuje, že Yvetta je zpěvačkou (a herečkou) na svém místě.

LEONA MACHÁLKOVÁ

Vánoční recitál s klavíristou Petrem Berkim.

Nejznámější romantické písně z repertoáru Leony Machálkové a nejznámější vánoční písně vám opravdu připraví krásnou vánoční náladu plnou klidu, pohody a nádherných vzpomínek .

LADISLAV KŘÍŽEK

Láďův akustický adventní program s názvem „Kam hvězdy chodí spát“ vám připomene ty nejznámější romantické písně z jeho pěvecké kariéry, jakož i známé koledy, které vám v jeho podání, a s jeho hlasem, navodí nádhernou adventní atmosféru.

RASCALS AGENCY – agentura Ostrava – ADVENTNÍ KONCERT.

Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Použijte prosím tento formulář, nebo e-mailovou adresu v kontaktech.

Děkujeme.

4 + 15 =

Je jen ve „vašich rukou“, jak si přejete uspořádat „svou“ zábavnou show.

A TAK – BAVTE SE NA SVÉ AKCI A VŠECHNY OSTATNÍ STAROSTI NECHEJTE JEN A JEN NA NÁS !!!