+420 604302534

Rádi vás uslyšíme.

rascalsagency@seznam.cz

Téměř ihned odpovíme.

Po - Ne: 10:00 - 23:00

Jsme vám k dispozici.

ADVENTNÍ KONCERT : KONTAKT : advent.

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI NAPROSTOU SPOKOJENOST

RASCALS AGENCY

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA – OSTRAVA

VY SE BAVÍTE MY PRACUJEME

DOPORUČÍME - ZABEZPEČÍME - ZREALIZUJEME

ADVENTNÍ KONCERT

JSME TU OD TOHO, ABYCHOM VÁM POMOHLI.

MICHAELA NOSKOVÁ & LEONA GYöNGYöSI

Adventní koncert plný českých i zahraničních známých vánočních písní v úžasném podání dvou profesionálních pěveckých osobností.

PETR KOTVALD

„Vánoce hrajou Glórijá“ je název adventního koncertu, ve kterém máte možnost slyšet repertoár složený ze známých vánočních písní.

YVETTA BLANAROVIČOVÁ

Yvetta si připravila koncert s písněmi z českých a světových muzikálů, obohacený o repertoár s nejznámějšími adventními písněmi.

ADVENTNÍ KAPELA

Nejznámější adventní písně v podání kapely s  adventním repertoárem,  takže může slyšet např.: „NA NEBI SVÍTÍ“, „ŠTĚDRÝ VEČER NASTAL“, „ROLNIČKY“, „VESELÉ VÁNOCE“, „TICHÁ NOC“, „PURPURA“, „TŘI OŘÍŠKY“….

LEONA GYöNGYöSI & GOSPEL NIGHT

Leona Gyöngyösi je velice uznávanou gospelovou zpěvačkou a společně se svými profesionálními hudebními hosty má ve svém repertoáru velké množství krásných gospelových písní.

PETR KOLÁŘ

Akustický adventní koncert Petra Koláře je, i přes tu adventní atmosféru, plný energie, pohody a známých písniček. Petrovo akustické vystoupení dokáže být krásným adventním zážitkem.

LEONA MACHÁLKOVÁ

Nejznámější vánoční písně z obsáhlého repertoáru Leony Machálkové k vám přinese krásnou předvánoční náladu plnou klidu a pohody.

VÁNOČNÍ HOUSLOVÁ SHOW

Excelentní vystoupení, ve kterém houslista dokáže nadchnout široké vrstvy posluchačů svým adventním repertoárem s nepřeberným množstvím známých písní.

TANJA & ANDREA

Známá rocková dračice se tentokrát, společně s vynikající hráčkou na saxofon Andreou Frašovou, představuje ve svém romantickém adventním programu.

ADVENTNÍ KONCERT : KONTAKT : advent.

JSME TADY PRO VÁS

Kontakt

Pokud budete chtít vyřešit váš požadavek, napište nám e-mail s dotazem, na který budeme reagovat téměř okamžitě.

Nebo, ještě lépe… zatelefonujte nám. Jsme stále k dispozici, určitě vás rádi uslyšíme a vy budete ihned znát odpovědi na vaše otázky.

Moc děkujeme a přejeme krásný den. RASCALS AGENCY.

DEJTE NÁM VĚDĚT

NAJDETE NÁS I ZDE

Pošlete nám zprávu.