+420 604302534

Rádi vás uslyšíme.

rascalsagency@seznam.cz

Téměř ihned odpovíme.

Po - Ne: 10:00 - 22:00

Jsme vám k dispozici.

ZÁBAVA : PROGRAM NA PLES.

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI NAPROSTOU SPOKOJENOST

RASCALS AGENCY

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA – OSTRAVA

VY SE BAVÍTE MY PRACUJEME

PLESOVÉ A TANEČNÍ AKCE

PLESOVOU ČI TANEČNÍ AKCI MŮŽETE MÍT ZREALIZOVANOU NAPROSTO BEZ STAROSTÍ.

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT ?

KONTAKT S NÁVŠTĚVNÍKY PLESU

ZÁBAVU

HOSTESKY

MODERACI TOMBOLY

PROFESIONÁLNÍ PLESOVOU KAPELU

REVIVALOVOU KAPELU

DOSTATEČNÝ PŘÍSUN TEKUTIN

PŘEDTANČENÍ

Naše umělecká agentura vám poskytne kompletní servis od začátku až do konce, abyste mohli vychutnat každý okamžik této plesové události.

Chcete-li uspořádat skutečně výjimečný ples, který okouzlí vaše hosty a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, jste na správném místě.

S naším profesionálním týmem vám zajistíme kvalitní zábavní program, který odpovídá vašim představám a potřebám. Budeme vytvářet okouzlující atmosféru, ve které se vaši hosté budou bavit a tančit do noci.

Kromě toho se můžete spolehnout na naše technické zabezpečení, které garantuje plynulý průběh akce. Naši technici se postarají o profesionální ozvučení, osvětlení a další technické prvky, které přispějí k dokonalému zážitku z vašeho plesu. Máme moderní technologické vybavení a technické know-how, abychom vytvořili perfektní prostředí pro vaši událost.

Přenechejte nám organizaci vašeho plesu a uvolněte se, abyste mohli plně vychutnat večer. Díky našim komplexním službám si můžete být jisti, že vaše plesová akce bude odborně a pečlivě zrealizována. Naše umělecká agentura je zde pro vás, abychom vám pomohli vytvořit plesový večer plný radosti, zábavy a krásných momentů.

Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme připraveni splnit vaše přání a přinést na váš ples tu pravou dávku uměleckého kouzla a zábavy!

ZÁBAVA : PROGRAM NA PLES.

JSME TADY PRO VÁS

Kontakt

Pokud budete chtít vyřešit váš požadavek, napište nám e-mail s dotazem, na který budeme reagovat téměř okamžitě.

Nebo, ještě lépe… zatelefonujte nám. Jsme stále k dispozici, určitě vás rádi uslyšíme a vy budete ihned znát odpovědi na vaše otázky.

Moc děkujeme a přejeme krásný den. RASCALS AGENCY.

DEJTE NÁM VĚDĚT

NAJDETE NÁS I ZDE

Pošlete nám zprávu.