+420 604302534 rascalsagency@seznam.cz

RASCALS AGENCY – umělecká agentura Ostrava – KONTAKT.

 

UMĚLECKÁ AGENTURA OSTRAVA

NESLIBUJEME NEMOŽNÉ….. NESLIBUJEME ZÁZRAKY…..

NABÍZÍME JEN SKVĚLOU ZÁBAVU, DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI, POHODU A BEZPROBLÉMOVOST.

VY SE BAVÍTE, MY PRACUJEME.

KONTAKT

RASCALS AGENCY 

– umělecká, produkční a koncertní agentura – OSTRAVA

mobil:  +420 604302534

tel.:  +420 596787975

e-mail:  rascalsagency@seznam.cz

web:  www.rascalsagency.com

facebook:  https://www.facebook.com/art.rascalsagency/

Luboš 

Ivana 

Romana 

Matěj 

REFERENCE

Tímto velice děkuji panu Luboši Roščákovi a agentuře RASCALS AGENCY za perfektní spolupráci při organizaci naší akce. Jeho profesionalita je znát od prvního kontaktu.

Velmi si vážím také toho, že co jsme si slíbili, to bylo vždy dodrženo. Do jednání vkládá lidský přístup a pro pořadatele se snaží vyjednat vždy nejlepší podmínky.
Již nyní se těším na další úspěšnou spolupráci !!!

Tomáš Šimek – ředitel MKS Červený Kostelec 

Děkuji umělecké agentuře RASCALS AGENCY za zajištění programu „Lichnovských slavností“ a již mnoholetou spolupráci při pořádání kulturních akcí v obci Lichnov.

Oceňuji její spolehlivost, organizaci programu a preciznost vystoupení, které mají vždy vynikající úroveň a u našich občanů mají velmi kladnou odezvu. Vystoupení se líbí a baví, mají spád a vysokou kulturu.

Za 14. let spolupráce s RASCALS AGENCY se nestalo, že bychom s programem nebyli spokojeni.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na spolupráci i v příštích letech.

Marta Huterová Otisková – starostka obce Lichnov

Velice děkuji agentuře RASCALS AGENCY za profesionalitu, flexibilitu a lidský přístup při opětovné realizaci našeho „Markvartovického odpustu“.

Celý zabezpečený program byl jako vždy perfektní. Ještě jednou moc děkuji, protože Markvartovice se opravdu bavily.

Zuzana Pistovčáková – místostarostka obce

Již 8 let po sobě jsme oslovili pana Lubomíra Roščáka a jeho uměleckou a produkční agenturu RASCALS AGENCY s žádostí o uspořádání obecní slavnosti.
S jejich přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Byl vysoce profesionální a bez sebemenšího problému.

Zpracovali velice kvalitní scénář a zajistili vše, co bylo potřebné k hladkému a důstojnému průběhu slavností.

Tohle vše se odrazilo i na průběhu oslav.
Díky kvalitnímu a zajímavému programu jsme přivítali velké množství návštěvníků ze širokého okolí a na své si přišly všechny věkové skupiny – od mladých rodin s dětmi až po ty dříve narozené.

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval panu Roščákovi a všem z RASCALS AGENCY, kteří se na organizaci podíleli a doufám, že takto úspěšně budeme spolupracovat i v příštích letech.

Antonín Marinov – starosta obce Malá Morava

S uměleckou agenturou Rascals Agency pořádal Vojenský útvar 6069 Jindřichův Hradec již 6. reprezentačních plesů.
Pan Lubomír Roščák a jeho spolupracovníci sestavili na každý ples program na skvělé vysoké úrovni.
Organizace zábavných programů zajištěných RASCALS AGENCY se u nás vždy setkala s velmi kladným ohlasem.

Oceňujeme vysoce profesionální přístup k plnění veškerých našich požadavků a spolupráci s RASCALS AGENCY považujeme za bezproblémovou a velmi spolehlivou.

MINISTERSTVO OBRANY ČR – kpt. Ing. Tomáš Prokeš – VÚ 6069 Jindřichův Hradec

S agenturou RASCALS AGENCY již 8. let spolupracujeme na realizaci kulturních a společenských akcí pro širokou veřejnost.

Vzhledem k tomu, že každoročně pořádáme tradiční akce jako je „1. máj“, „Rozloučení s prázdninami“ či „Vinobraní“, s důvěrou se vždy obracíme na pana Luboše Roščáka a jeho agenturu.  Spolu s ním tak vytváříme a organizujeme zajímavý programový mix pro veřejnost.

Dle mých zkušeností mohu jen konstatovat, že nám pan Roščák vždy maximálně vychází vstříc a spolehlivost jeho agentury je na profesionální úrovni. Touto cestou RASCALS AGENCY za vše děkuji a těším se na další spolupráci s ní.

Pavel Smetana – místopředseda OVV ČSSD a volební manažer okresu Prostějov

Ještě dnes jsem nadšená ze spolupráce s RASCALS AGENCY.
Celý program byl absolutně profesionální a já si cením rovného jednání a flexibility. Vše bylo pestré a zábavné a RASCALS AGENCY patří naše velké poděkování.
Jsem za vše velmi vděčná a věřte, že to myslím zcela vážně. Přeji mnoho dalších úspěchů v práci i v osobním životě a těším se na další spolupráci.

Jana Žádníková – Bohumín

Již 13. let spolupracujeme s RASCALS AGENCY a tato spolupráce je pokaždé na vysoké profesionální úrovni, protože všechny naše požadavky a potřeby jsou vždy beze zbytku splněny a dle naší domluvy skvěle dodrženy.

Vzhledem k tomu, že si rozumíme jak po profesní, tak i po lidské stránce, určitě se budeme s Lubošem Roščákem a jeho uměleckou agenturou setkávat i nadále při realizování kvalitních a atraktivních zábavných programů.

Slova preciznost a profesionalita, v případě RASCALS AGENCY, opravdu padly na úrodnou půdu.

Ondřej Holub – starosta obce Malá Morávka  

Jako garant „Slavností města Břidličná“ bych chtěla velice poděkovat RASCALS AGENCY za opětovné, již 9-té, velmi úspěšné zajištění kulturního programu na tyto slavnosti.
Do Břidličné se každoročně sjíždějí na slavnosti lidé z širokého okolí, protože program slavností – díky manželům Roščákovým a jejich umělecké agentuře – pobaví naprosto všechny – od dětí až po seniory.

Kulturní program má vždy spád a vystupující umělci jsou opravdoví profesionálové.

Takže ještě jednou moc děkuji za sestavení, mimo jiné, i letošního celodenního programu a těším se, že naše již několikaletá úspěšná spolupráce bude i nadále pokračovat.

Ing. Jana Paštěková – Město Břidličná

V posledních dvou letech zabezpečovala reprezentační letecký ples Vojenského útvaru 4574 v Přerově umělecká agentura RASCALS AGENCY z Ostravy.

Naše plesy měly dlouhé roky velmi vysokou úroveň, a proto jsme byli spokojeni s tím, že se agentuře podařilo tento trend zachovat.

Ceníme si vysoce profesionálního přístupu i velice solidního jednání majitele firmy pana Lubomíra Roščáka, protože s uměleckou agenturou RASCALS AGENCY jsme byli velice spokojeni.

V letošním roce jsme manžele Roščákovy viděli na plese i při jejich vlastní produkci – kouzelnické show, ze které byli účastníci plesu naprosto nadšeni.

MINISTERSTVO OBRANY ČR – za plesový výbor VÚ 4574 Přerov – Věra Mužíková a Věra Randulová

Agentura RASCALS AGENCY zajišťovala pro náš útvar 4. reprezentační plesy.

Úroveň těchto plesů byla, díky zmíněné agentuře, vždy na výši, a to jak po stránce organizační, tak i výběrem moderátorů, nádherným programem a celkovým přístupem pana Roščáka, jako zástupce agentury.

Organizace plesů a dodržení stanovených podmínek bylo vždy bez problémů a pan Roščák se vždy snažil co nejlépe vyhovět našim požadavkům.

Rádi na spolupráci s agenturou RASCALS AGENCY vzpomínáme a věříme, že budeme mít čest na tuto spolupráci zase navázat.

MINISTERSTVO OBRANY ČR – za VÚ 3517 Bechyně – Jana Bezpalcová

Dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování agentuře RASCALS AGENCY za opětovné, naprosto perfektní, zajištění velice kvalitního kulturního programu na našem plese, který se setkal s obrovským ohlasem.

Spolupráce, která již trvá 11 let, je pro mě zárukou úspěchu každé kulturní akce, kterou organizuji s pomocí umělecké agentury RASCALS AGENCY.

Věřím, a zároveň se těším, na naší další, budoucí, spolupráci.
Přeji hodně úspěchů v další agenturní činnosti, která nám organizátorům pomáhá zajistit kvalitní kulturní zážitky a ještě jednou děkuji za všechny, kteří se zúčastnili našeho plesu.

Karel Krupa – starosta obce Bělá

RASCALS AGENCY – umělecká agentura Ostrava – KONTAKT.

RASCALS AGENCY – umělecká agentura Ostrava – KONTAKT.

Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Použijte prosím tento formulář, nebo e-mailovou adresu v kontaktech.

Děkujeme.

13 + 8 =

Je jen ve „vašich rukou“, jak si přejete uspořádat „svou“ zábavnou show.

A TAK – BAVTE SE NA SVÉ AKCI A VŠECHNY OSTATNÍ STAROSTI NECHEJTE JEN A JEN NA NÁS !!!