+420 604302534 rascalsagency@seznam.cz

HALINA PAWLOWSKÁ : KONTAKT : zábava.

 

UMĚLECKÁ AGENTURA OSTRAVA

NESLIBUJEME NEMOŽNÉ….. NESLIBUJEME ZÁZRAKY…..

NABÍZÍME JEN SKVĚLOU ZÁBAVU, DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI, POHODU A BEZPROBLÉMOVOST.

VY SE BAVÍTE, MY PRACUJEME.

HALINA PAWLOWSKÁ

Halina Pawlowská je nejznámější a nejčtenější současnou českou spisovatelkou, která napsala 31 knih (přeloženy byly do 6-ti světových jazyků) a obdržela řadu českých i slovenských vydavatelských cen.

Nabízíme zábavnou „One Woman Show“ Haliny Pawlowské plnou neuvěřitelných příhod ze soukromého i uměleckého života, takže diváci se určitě mají možnost bavit po celou dobu pořadu.  

Halina Pawlowská dokáže posluchače svými historkami upoutat a opravdu fantastická atmosféra, která vždy vznikne během jejího pořadu, je zárukou pohody a skvělé zábavy.

Za scénář k filmu „Díky za každé nové ráno“ získala Halina Pawlowská Českého lva a její scénář zvítězil v celosvětové soutěži o nejlepší postsocialistický scénář nadace Sundance Roberta Redforda.

Scénář Haliny Pawlowské k filmu „Vrať se do hrobu“ vyhrál v soutěži o nejlepší československý scénář roku 1990.

Halina Pawlowská vymyslela a zrealizovala několik nových televizních formátů, které patřily k nejpopulárnějším televizním pořadům.

Společenský magazín „V žitě“, pořad o reklamách „Dokonalé štěstí“, cestopis „Zanzibar“ a talk show „Banánové rybičky“ jsou dílem Haliny Pawlowské.

Halina Pawlowská založila deník Metropolitan a úspěšné společenské časopisy – Story, Šťastný Jim a Glanc a je autorkou asi 40 televizních komedií, tří seriálů a čtyř celovečerních filmů.

ZAJISTÍME NAPROSTO VŠE POTŘEBNÉ KE ZDÁRNÉ REALIZACI POŘADU HALINY PAWLOWSKÉ.

POKUD SE CHCETE BAVIT PŘI NEZAPOMENUTELNÝCH ZÁŽITCÍCH A NEUVĚŘITELNÝCH HISTORKÁCH HALINY PAWLOWSKÉ, TAK S JEJÍM HUMOREM JSME TADY JEN PRO VÁS !!!

HALINA PAWLOWSKÁ : KONTAKT : zábava.

Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Použijte prosím tento formulář, nebo e-mailovou adresu v kontaktech.

Děkujeme.

9 + 4 =

Je jen ve „vašich rukou“, jak si přejete uspořádat „svou“ zábavnou show.

A TAK – BAVTE SE NA SVÉ AKCI A VŠECHNY OSTATNÍ STAROSTI NECHEJTE JEN A JEN NA NÁS !!!